اتاق‌ها، سوئیت‌ها، ویلا‌ها

اتاق‌ها

اتاق یک تخته: هر اتاق یک تخته شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، اینترنت، میزکار، تخت یک نفره، آباژور، سرویس بهداشتی و حمام می باشد.
این اتاق ها به دلیل نوع طراحی استاندارد، فضایی راحت و کاربردی را در اختیار مهمان قرار می دهد.

اتاق دو تخته دبل: هر اتاق دو تخته ی دبل شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون مسطح همراه با اینترنت، تخت دونفره ی دبل و سرویس بهداشتی و حمام می باشد. این اتاق ها به دلیل ادغام مدرنیته و سنت، در عین زیبایی، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند.

اتاق دوتخته رویال: هر اتاق دو تخته ی رویال شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون مسطح همراه با اینترنت، تخت دونفره ی دبل و سرویس بهداشتی و حمام می باشد. این اتاق با دکوراسیونی متفاوت و چیدمانی زیبا، برای زوج های جوان مناسب می باشد.

اتاق سه تخته: هر اتاق سه تخته شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون مسطح همراه با اینترنت، تخت دونفره ی دبل و سرویس بهداشتی و حمام می باشد. این اتاق ها به دلیل ادغام مدرنیته و سنت، در عین زیبایی، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند. این اتاق مناسب برای سفرهای کاری و دوستانی می باشد که سفرهای گروهی را تجربه می کنند.

سوئیت‌ها


سوییت سه تخته:
فضاهای تفکیک شده پر از نور در طول روز به همراه طراحی دلنشین و کاربردی توام با امکانات استاندارد و کاربردی و مساحتی ایده آل، حس زندگی را در این سوییت پدیدار کردهخ است.این سوییت برای اقامت های بلند مدت، اسکان گروهی و مهمان کلاس تجاری پیشنهاد می گردد.


سوئیت رویال:
بزرگترین فضای اقامتی هتل تختی، این سوئیت می باشد. اتاق خواب این سوئیت بزرگ، جادار و راحت و هم چنین اتاق نشیمن جداگانه به همراه مبلمان شیک و بالاترین استاندارد هتلی با معماری زیبای ایرانی تجربه اقامتی منحصر به فرد را نداعی می کند. این سوئیت برای سفرهای خانوادگی و سفر دوستانی که به دنبال اقامتی لوکس هستند، پیشنهاد می گردد.